Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[2.06.2020]

Polska Izba Firm Szkoleniowych informuje, w ślad za wcześniejszymi komunikatami, że organizacja szkoleń w formie stacjonarnej jest już możliwa, co znalazło potwierdzenie w nowym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 roku (Dz. U. z 2020 roku, poz. 964), w szczególności w §15 ust.9. Należy jednak brać pod uwagę ryzyka związane z organizacją i pamiętać o nadal obowiązujących rygorach, zabezpieczeniach i ograniczeniach w miejscach gdzie spotykamy się w większej liczbie.

Informując, że tym samym podejmowane przez PIFS w ostatnich tygodniach wysiłki przyniosły oczekiwany skutek, dostrzegamy również bardzo pozytywny efekt wysiłku wielu firm sektora, którym udało się w tym okresie uruchomić sporo usług rozwojowych wysokiej jakości i efektywności w formach zdalnych, z wykorzystaniem kompetencji i technologii cyfrowych. Ten wysiłek i trend warto nadal podtrzymać. Izba kontynuować będzie działania organizujące szerokie wsparcie, w tym finansowe, pozwalające rozwijać kompetencje, jakość wyposażenia technicznego i stosowane technologie cyfrowe w sektorze usług rozwojowych.

Przypominamy, że poniżej możecie Państwo zapoznać się z oficjalnym stanowiskiem naszej Izby dotyczącym organizacji szkoleń stacjonarnych w warunkach nieustannie zmieniających się regulacji mających przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się epidemii COVID-19.

Treść pisma

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.