Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 23-06-20
Miasto: Webinarium on-line
Ilość dni: 1
[18.06.2020]

W imieniu Fundacji Digital Creators zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu z cyklu Digital Learning Drive. To wyjątkowe wydarzenie on-line, podczas którego organizatorzy będą starali się odpowiedzieć na pytania, jakie przedstawiciele branży szkoleniowej stawiają sobie od wielu tygodni.

  • Co kryzys nam powiedział o rynku szkoleniowym?
  • W jakim stopniu czeka nas digitalizacja?
  • Co pokazują badania zrealizowane przez PIFS dotyczące firm szkoleniowych w kryzysie?
  • W jakiej kondycji jest branża szkoleniowa gdy pył opada?
  • Kto wyjdzie silniejszy, a kto tylko przetrwa?
  • Czy klienci nadal będą oczekiwali takich samych usług szkoleniowych jak przed pandemią?

Odpowiedzi na te pytania poszukamy w rozmowie z prezesem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych - Piotrem Piaseckim.

Piotr jest też ekspertem, doradcą w obszarze organizacji uczących się i organizacji w zmianie, autorem książki “Sensotwórczość”.

Chcemy czy nie, zarówno my jak i nasi klienci jesteśmy w procesie zmian. Podlegamy zjawiskom, które są dobrze rozpoznane, a być może niektórzy z nas o nich nawet uczą. Jak spojrzeć na własną działalność, żeby z kryzysu wyjść silniejszym? Jak uniknąć typowych pułapek i wysokich kosztów zmiany?

Pandemia spowodowała niewątpliwie kryzys dla firm szkoleniowych, ale dla niektórych ten kryzys właśnie może się okazać zbawienny wobec cyfryzacji świata. Jak nie zostać w tyle?

Polska Izba Firm Szkoleniowych jest Partnerem odcinka tej serii i serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Zapraszamy 23 czerwca 2020 r. o godz. 20:00 do oglądania na żywo na profilu Fundacji na facebook.

Link do profilu Fundacji

Transmisja live odbędzie się również równolegle na YouTube.

Link do kanału YouTube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.