Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 06-10-20
Miasto: Webinarium on-line
Ilość dni: 3

W imieniu Centralnego Biura EPALE oraz Krajowego Biura EPALE Polska zapraszamy serdecznie do udziału w międzynarodowej konferencji online, skierowanej do społeczności edukacji dorosłych z całej Europy „EPALE Community Conference: Shaping the future of Adult Learning in Europe”.

Termin: 6-8 października 2020 r.

Format konferencji, który został wybrany, pozwoli na znacznie szersze uczestnictwo i aktywny wkład ze strony szerokiej grupy zainteresowanych edukacją dorosłych w Europie.

Celem tego wydarzenia jest wzmocnienie współpracy i wymiany wiedzy między zainteresowanymi interesariuszami; połączenie ekspertów, trenerów, organizatorów szkoleń i decydentów politycznych, aby pomóc w kształtowaniu przyszłości edukacji dorosłych w Europie w nadchodzących latach.

Uczestnicy będą również dyskutować, w jaki sposób UE może sprostać wyzwaniom powstałym podczas pandemii COVID-19.

Wystąpienia i ogólne dyskusje panelowe będą miały charakter publicznych wydarzeń, które można będzie oglądać na platformie EPALE, a także na Facebook’u EPALE.

Warsztaty tematyczne i dyskusje poszczególnych biur EPALE będą dostępne tylko po rejestracji – liczba uczestników jest ograniczona.

Wszystkie informacje dostępne są na: https://epale.ec.europa.eu/en/blog/epale-community-conference

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.