Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 16-10-20
Miasto: Łódź
Ilość dni: 1

Szanowni Państwo z powodów organizacyjnych zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane na 16 października 2020 r. spotkanie stacjonarne.
Nadal aktualny pozostaje termin spotkania on-line czyli 30 października 2020 r., na które możecie się Państwo zarejestrować poniżej

Zarejestruj się na 30.10.2020

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Śniadania z biznesem”, spotkanie dedykowane przedstawicielom branży rozwojowej, cieszące się dużym zainteresowaniem.
Prowadzone będzie przez Bożenę Ziemniewicz - Pełnomocnika Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz ambasador projektu "Przepis na Rozwój".

Podczas spotkania omówione zostaną zasady udziału w projekcie "Przepis na rozwój 3" oraz korzyści płynące z realizacji usług w ramach projektu. Przedstawione również zostaną możliwości świadczenia usług rozwojowych poprzez Bazę Usług Rozwojowych PARP i jakości świadczonych usług, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji związanej z epidemią.

Spotkanie odbędzie się 16 października br. w Łodzi, w siedzibie British Centre, w Łodzi przy ul. Pomorskiej 140.

UWAGA! - W przypadku nasilenia pandemii rezerwujemy sobie prawo do zmiany formy spotkania na zdalną, o czym poinformujemy Państwa drogą mailową.

Liczba osób uczestniczących w spotkaniu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Przepis na Rozwój” jest skierowany do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich łódzkich przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać firmę i zwiększać kompetencje. Opiera się na dofinansowaniu usług rozwojowych (szkolenia, doradztwo, coaching, studia podyplomowe itp.) nawet do 80% ich wartości, w ramach tzw. bonów rozwojowych. Dzięki bonom można dofinansować usługę rozwojową wybraną wedle uznania przedsiębiorcy. Usługi, które są dofinansowane dostępne są w BUR.

Liderem projektu jest firma HRP, a partnerami Polska Izba Firm Szkoleniowych oraz Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Zapraszamy do udziału.

Zarejestruj się na 16.10.2020
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.