Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[9.11.2020]

Polska Izba Firm Szkoleniowych została Patronem Medialnym Ogólnopolskiego Badania Zarządzania Zmianą. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym badaniu.

Kryzys, niepewność, zmiana – te słowa słyszeliśmy często w 2020 roku.

Jak polskie przedsiębiorstwa radziły sobie z wdrażaniem zmian w tak trudnym czasie?

Odpowiedź na to pytanie przyniesie VI Ogólnopolskie Badanie Zarządzania Zmianą, które trwa od 4 listopada do 31 grudnia 2020 roku. Organizatorem Badania jest Szkołą Zarządzania Zmianą, a raport jest udostępniany bezpłatnie wszystkim zainteresowanym.

Celem tego Badania jest podnoszenie skuteczności wdrażania zmian poprzez upowszechnienie wniosków lub rekomendacji do działania wynikających ze zbudowanego obrazu wdrażanych zmian (rodzaje zmian, efektywność kierowania zmiana, używane narzędzia, czynniki sukcesu itp.).

Wiedza jaką uzyskujemy dzięki Badaniu rośnie wraz z liczbą respondentów. Zapraszamy więc do podzielenia się swoimi obserwacjami i doświadczeniami dotyczącymi wdrażanych zmian i wypełnienie kwestionariusza.

W imieniu Organizatora oraz naszej Izby serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu.

Rozpocznij badanie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.