Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[10.11.2020]

W imieniu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji i Krajowego Biura EPALE serdecznie zapraszamy na V Forum Edukacji Dorosłych, które z uwagi na kryzys spowodowany pandemią odbedzie się w formie on-line.

Tegoroczne Forum będzie wyjątkowe. To aż pięć dni niczym nieograniczonego dostępu do wiedzy; sprawdzonych metod, narzędzi i przykładów dobrych praktyk oraz do spotkań ze specjalistami, inspirującymi mówcami i praktykami, którzy zabiorą Was do świata edukacji dorosłych!

Motywem przewodnim tegorocznego forum będzie wsparcie uczącego się. Podczas Forum Organizatorzy przewidują dyskusje o tym, jak można dodatkowo wpłynąć na proces uczenia się, usprawnić go; sprawić, żeby jego efekty były jeszcze lepsze. Pokażą, jakich narzędzi można użyć oraz jak motywować i angażować słuchaczy.

Termin: 23-27 listopada 2020 r.

Szczegóły i rejestracja

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.