Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[24.11.2020]

PARP wprowadził w BUR ułatwienie dla wyszukujących usługi w postaci identyfikatora projektu. Można wyszukiwać usługi dedykowane do projektu „antycovidowego” dla sektora usług rozwojowych, opracowane na bazie rekomendacji Rady Sektorowej, korzystając w wyszukiwarce usług z pola „Identyfikator projektu”. Wybierając „COVID-19/Chemia/Usługi rozwojowe/Motoryzacja” (ponieważ nasz projekt jest wspólnym dla tych trzech sektorów), wyszukują się usługi, które organizatorzy wskazali jako dedykowane dla projektu.

W chwili obecnej jest już kilku usługodawców oferujących kilkanaście usług dedykowanych dla naszego sektora, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Usługi przypisane do projektu mogą Państwo znaleźć klikając w przycisk poniżej.

Wyszukaj usługę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.