Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[14.01.2021]

Polski Fundusz Rozwoju przedstawił założenia programu Tarcza Finansowa PFR 2.0, którego celem jest pomoc finansowa dla polskich przedsiębiorców.

Wartość pomocy dla mikro, małych i średnich firm to 13 miliardów zł, dla dużych firm - 25 miliardów zł.

Pandemia dotknęła bardzo wiele branż, dlatego tak bardzo oczekiwane były informacje komu będzie przysługiwała pomoc w ramach Tarczy PFR 2.0. Dziś już wiemy, że o pomoc będą mogły się ubiegać firmy, które posiadają kod PKD z pośród 45 wymienionych przez PFR.

Dla naszej branży najważniejszy jest fakt, że wśród tych 45 kodów znalazł się kod 85.59.B /Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane/

Warto dokładnie sprawdzić wszystkie warunki jakie wymagane są przez PFR. Dofinansowanie przysługuje jedynie tym przedsiębiorcom, którzy zatrudniają min. 1 pracownika. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą nie mogą skorzystać z tej formy wsparcia w kryzysie spowodowanym panedmią.

Szczegóły, warunki pomocy i regulamin można sprawdzić wybierając poniższy przycisk.

Tarcza PFR 2.0 - szczegóły
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.