Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[26.01.2021]

Polska Izba Firm Szkoleniowych zaprasza do udziału w badaniu Business Centre Club na temat instytucji rynku pracy i możliwości wsparcia działań publicznych przez m.in. firmy szkoleniowe, rekrutacyjne i agencje pracy tymczasowej.

Badanie koordynuje Katarzyna Lorenc - członek Rady PIFS, właścicielka firmy badawczo-doradczej 4 Business & People i ekspertka BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy.

PIFS popiera inicjatywę ściślejszej współpracy instytucji publicznego rynku pracy z firmami szkoleniowymi. Dla przedsiębiorców i pracodawców z całej Polski taka współpraca to możliwość szybkiego pozyskiwania pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i tworzenia miejsc pracy wysokiej jakości, a dla sektora usług rozwojowych możliwość świadczenia usług w szerszym zakresie.

Cel badania: ocena stanu obecnego i pożądanych działań z punktu widzenia prywatnych firm wspomagających rynek pracy (w tym firm z sektora usług rozwojowych)

Zapraszamy członków PIFS i przedstawicieli środowiska do udziału w krótkim badaniu "Jak firmy szkoleniowe mogą wzmacniać rynek pracy współpracując z instytucjami otoczenia biznesu?"

Jako uczestnik badania otrzymasz w bonusie po wypełnieniu ankiety dostęp do E-booka Sedlak&Sedlak Zarządzanie efektywnością, kluczem do sukcesu firmy oraz możesz otrzymać Raport z badania po pozostawieniu swojego e-maila.

Przejdź do Ankiety
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.