Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[4.02.2021]

Dzięki działaniom naszej Izby, która w swoich postulatach i apelach do Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii i Polski Fundusz Rozwoju wskazywała na ujęcie w Tarczy podmiotów zajmujących się nauczaniem języków obcych - PKD 85.59A - zostały ujęte one w Tarczy Finansowej PFR 2.0.

W PIFS mamy wiele podmiotów z tej części sektora edukacyjnego, a wśród podmiotów stowarzyszonych w PIFS PASE Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.

Szkoły języków obcych zmagają się z bardzo dużymi problemami w związku z tym, że większość kursantów jest przesycona byciem online w pracy i szkole i masowo zawiesza realizowane kursy do czasu powrotu do pracy stacjonarnej.

Dzięki wspólnym działaniom PIFS z PASE Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE szkoły językowe zatrudniające pracowników na umowy o pracę od 5 lutego 2021 będą mogły złożyć wniosek w celu pozyskania Tarczy Finansowej PFR 2.0

Szczegóły Tarczy PFR 2.0
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.