Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[25.02.2021]

W imieniu operatora projektu firmy Sense Consulting zapraszamy do udziału w drugim naborze w projekcie POPOJUTRZE 2.0 dotyczącym realizacji innowacji w zakresie kształcenia. To jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania MIKROINNOWACJI w obszarze KSZTAŁCENIA.

Dzięki dofinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej powstała szansa na zbudowanie i przetestowanie rozwiązań zmieniających rynek edukacji. Do rozdania aż 72 granty, każdy o wartości 60.000 zł.

Najblizszy, drugi już nabór rozpoczyna się 26.02.2021 r. /piątek/.

Co oferuje operator projektu?
W POPOJUTRZE 2.0 przekształcamy pomysły w innowacje. Poszukujemy osób i organizacji z pomysłem na szybsze, tańsze oraz lepsze metody i narzędzia pomagające się uczyć. Wspólnie przekształcamy je w produkty i pomagamy wdrożyć. Mamy możliwość wsparcia innowacji dotyczących edukacji formalnej i pozaformalnej na każdym etapie rozwoju człowieka – dla dzieci, dorosłych i seniorów.

Kto może wziąć udział w naborze?
W projekcie może wziąć udział każdy – zarówno osoby fizyczne jak i instytucje – wymogiem jest stworzenie minimum 2 osobowego zespołu. W praktyce pomysł może zgłosić instytucja, jednostka samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwo niezależnie od branży, żłobek, przedszkole, szkoła, ale także grupa nauczycieli, dydaktyków, trenerów, edukatorów, rodziców.

Na co można przeznaczyć grant?
Grant można przeznaczyć na projektowanie i testowanie MIKROINNOWACJI. Projektowanie innowacji to zazwyczaj czas pracy autorów innowacji nad rozwiązaniem a także sfinansowanie pracy ekspertów, grafików, czy innych osób pomagających tworzyć innowacje. Testowanie w zależności od rozwiązania to próbne lekcje, demo szkolenia, a także testy w sieci. Nie ma zamkniętego katalogu, jest budowany dla każdej innowacji z osobna.

Innowacje społęczne
Nasz projekt ma charakter społeczny - szukamy więc takich innowacji, które będą zawieszone na stronie inkubatora i służyć społeczeństwu na zasadach określonych w creative commons.

Operator jest przekonany, że projekt POPOJUTRZE 2.0 to szansa dla wszystkich osób i instytucji, którzy widzą potrzebę zmian w obszarze kształcenia.

Szczegóły projektu
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.