Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[26.03]

Zakończyło się „tournée” po Polsce regionalnych konferencji IBE „Zintegrowany System Kwalifikacji – Współpraca na rzecz kwalifikacji”. Wspieraliśmy naszego Partnera merytorycznym wkładem Andrzeja Lecha, m.in. podczas konferencji w Białystoku, Zielonej Górze, Krakowie, Olsztynie i Opolu.

Cykl konferencji skierowany był do pracodawców, organizacji branżowych, przedstawicieli samorządu terytorialnego, firm szkoleniowych, rzemiosła, dyrektorów szkół, nauczycieli i doradców zawodowych. Uczestnicy dowiedzieli się, jak działa Zintegrowany System Kwalifikacji, jakie korzyści wynikają z jego wdrożenia oraz jak włączyć się do systemu. Przedstawiciele instytucji z regionu opowiadali, jakie są możliwości podnoszenia kwalifikacji i jak zarządzanie kwalifikacjami wpływa na rozwój regionalny.

Podczas konferencji Andrzej Lech, Dyrektor ds. Statutowych PIFS prowadził prezentację “Dlaczego warto uczyć się przez całe życie?”.

Dowiedz się więcej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.