Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[15.07.2021]

Mamy zaszczyt poinformować, iż Piotr Piasecki Prezes Polskiej Izby Firm Szkoleniowych został wybrany do Prezydium Krajowej Izby Gospodarczej na kadencję 2021 – 2025. PIFS od 17 lat jest członkiem KIG. Piotr jest ambasadorem idei uczenia się przez całe życie i promuje sektor usług rozwojowych i edukacji osób dorosłych w pozaformalnych formach kształcenia.

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców łącząc 160 organizacji biznesowych. Fundamentem działania Krajowej Izby Gospodarczej jest hasło „Dbamy o przedsiębiorczość” realizowane we współpracy z Członkami na wielu obszarach związanych m.in. z tworzeniem przyjaznego prawa, budowaniem pozytywnego wizerunku biznesu, działalności edukacyjnej czy też wsparcia polskich firm w ekspansji międzynarodowej. Piotr Piasecki jako Członek Rady KIG będzie miał wpływ na ustalenie rocznych programów działania Izby i jej priorytetów.

W gronie Krajowej Izby Gospodarczej jako Polska Izba Firm Szkoleniowych mamy aktywnie działających reprezentantów - Piotr Piaseckiego - wybranego do Prezydium i Bożenę Ziemniewicz Przewodniczącą Rady PIFS, która od 2020 jest Przewodniczącą Komitetu Edukacji Zawodowej.

Członkom PIFS zainteresowanym otrzymywaniem raportów i danych makroekonomicznych o stanie polskiej gospodarki, ogólno-gospodarczych opinii prawnych, stanowisk i raportów branżowych polecamy zapisanie się na BEZPŁATNY NEWSLETTER KIG.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.