Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[20.09.2021]

Za nami obrady Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia PIFS 2021. To już drugi raz, kiedy z uwagi na pandemię COVID-19 obrady odbyły się w formie stacjonarnej z zachowaniem niezbędnych obowiązujących procedur bezpieczeństwa.

Dziękujemy bardzo za obecność wszystkim przedstawicielom firm członkowskich, z którymi mieliśmy okazję się spotkać, a tym których zabrakło przekazujemy najważniejsze informacje.

Podczas Walnego Zgromadzenia Władze Izby, przekazały Członkom informacje dotyczące działalności PIFS w ostatnim roku oraz tego, co udało się osiągnąć działając na rzecz branży usług rozwojowych. Przedstawione zostały także plany i cele na najbliższy czas.

Tradycyjnie podczas spotkania Członków ważną częścią wydarzenia była dyskusja o tym, co ważnego dzieje się w branży, co czeka firmy rezprezentujące usługi rozwojowe, a także wymiana opinii i doświadczeń, zwłaszcza, że sytuacja związana z pandemią COVID-19 mocno wpłynęła na działalność w obszarze usług rozwojowych, a to co przyniosą kolejne miesiące jest wielką niewiadomą.

Po zakończeniu Walnego Zgromadzenia odbyły się XX Warsztaty PIFS, podczas których uczestnicy mieli okazje zapoznać się z prezentacjami oraz relacjami związanymi z tematyką branżową oraz poznać wyniki badania przeprowadzonego w wakacje na zlecenie naszej Izby przez firmę Sedlak&Sedlak, dotyczącego potrzeb i możliwości firm w zakresie rozwoju ich pracowników.

    Prezentacje, które znalazły się w strefie zamkniętej Dla Członków:
  • relacja z Konferencji ATD przygotowana przez Piotra Piaseckiego z ramienia Sektorowej Rady ds. Kompetencji Usługi Rozwojowe,
  • prezentacja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dotycząca aktualnego wsparcia dla przedsiębiorców, przedstawiona przez Panią Annę Nikowską kierownika Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach PARP
  • syntetyczna analiza nadchodzących programów unijnych, w tym KPO i FERS wraz z informacją na temat środków dostępnych dla klientów usług rozwojowych i ew. zmian w stosunku do kończącego się okresu programowania - prezentacja Pana Tomasza Kota, Zastępcy Dyrektora Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

Serdecznie dziękujemy jeszcze raz za aktywny udział w spotkaniu i zapraszamy do logowania się do Strefy i zapoznanie się z treścią prezentacji.

Strefa Dla Członków - zaloguj się
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.