Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 23-11-21
Miasto: Wydarzenie on-line
Ilość dni: 3
[16.11.2021]

W imieniu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji i Krajowego Biura EPALE serdecznie zapraszamy na VI Forum Edukacji Dorosłych, które już po raz drugi odbędzie się w formie on-line.

Edukacja cyfrowa, umiejętności życiowe i zawodowe, włączenie społeczne – to tematy, wokół których organizatorzy zbudowali program tegorocznego Forum. Ich wybór nie jest przypadkowy. To nie tylko priorytetowe obszary wskazane przez Komisję Europejską, na których koncentrują się w tym roku na EPALE. To zagadnienia, które są niezwykle ważne w dzisiejszym świecie. Odzwierciedlają wyzwania, jakie stawia przed nami otaczająca rzeczywistość.
Każdego dnia Forum ekspertki i eksperci skupią się na wybranym zagadnieniu, podzielą się wiedzą i doświadczeniem, zaproszą do dyskusji, zachęcą do wypróbowania nowych metod, narzędzi oraz do wspólnej refleksji na temat przyszłości edukacji dorosłych.

Udział w Forum jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta na platformie EPALE.

Termin: 23-25 listopada 2021 r.

Do udziału w Forum organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych edukacją dorosłych, a w szczególności edukatorów, trenerów, przedstawicieli działów HR i osoby odpowiedzialne za rozwój pracowników, przedstawicieli muzeów i bibliotek oraz innych instytucji kultury, uniwersytetów ludowych, andragogów, pracowników uczelni oraz Uniwersytetów III Wieku, nauczycieli szkół dla dorosłych, doradców zawodowych i edukacyjnych.

Rejestracja na konferencję odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną. Termin zgłoszeń upływa 21 listopada 2021 r.

Szczegóły i rejestracja
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.