Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[16.11.2021]

W imieniu organizatorów konferencji Instytutu Badań Edukacyjnych i Regionalnego Centrum ds. ZSK w regionie łódzkim, a także partnerów: Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz Stowarzyszenia Lifelong Learning zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji pt. „Edukacja dla rynku pracy – perspektywy i wyzwania”.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką związaną z edukacją zawodową i całożyciową oraz podnoszeniem kwalifikacji, a w szczególności:

  • dyrektorów i nauczycieli szkół zawodowych, doradców zawodowych oraz metodycznych,
  • nauczycieli akademickich, przedstawicieli uczelni wyższych,
  • przedsiębiorców i osób odpowiedzialnych za rozwój zasobów ludzkich w przedsiębiorstwach,
  • przedstawicieli instytucji i organizacji otoczenia biznesu oraz rynku pracy,
  • doradców zawodowych, pośredników pracy, szkoleniowców oraz organizatorów różnych form kształcenia.

Prelegentami będą wybitni eksperci i praktycy, a podczas konferencji podjęte zostaną kluczowe kwestie związane z rozwojem edukacji zawodowej i całożyciowej oraz wskazane wyzwania i zaprezentowane nowe rozwiązania tak dla edukacji, jak i biznesu. Organizatorzy wierzą, że pokłosiem konferencji będzie stworzenie płaszczyzny do wspólnego dialogu dla podmiotów zainteresowanych oraz wypracowanie nowych jakości i rozwiązań.

Termin konferencji: 30 listopada 2021 r., godz. 10.00-14.00

Konferencja ma formę spotkania on-line, udział w niej jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.

Szczegóły konferencji

Rejestracja udziału
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.