Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[22.02.2022]

Serdecznie rekomendujemy Państwu i zapraszamy do udziału w konferencji „Odyseja 2021-2027. Nowe „perspektywy” sektora usług rozwojowych”, która odbędzie się 3 marca o godz. 9:00. w ramach projektu Bazaw Usług Rozwojowych. Zapraszamy przedstawicieli firmy szkoleniowo-doradczych, zarówno tych, którzy już zamieścili w BUR swoje oferty, jak i tych, którzy dopiero chcą ją poznać i dowiedzieć się o niej więcej. Wydarzenie jest bezpłatne i transmitowane będzie online.

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje dotyczące nowej perspektywy Funduszy Europejskich w latach 2021-2027 w kontekście środków przeznaczonych na rozwój kompetencji. Prelegenci opowiedzą także o nowościach w Bazie Usług Rozwojowych – platformie finansowanej z Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Wśród omawianych zagadnień znajdą się m.in. przyszłość polskiego i europejskiego rynku szkoleniowego, w tym zalety walidacji i certyfikacji, technologie zmieniające nasze życie i edukację. Planowana jest także dyskusja o tym, jak zadbać o cyberbezpieczeństwo i jak w edukacji wykorzystać sztuczną inteligencję. Eksperci wskażą, jak uczy się nasz mózg i gdzie szukać najlepszych materiałów do samodzielnej nauki.

W otwarciu konferencji weźmie udział Mikołaj Różycki, p.o. prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. O przyszłości polskiego i europejskiego rynku usług rozwojowych będą mówili – Alison Crabb z Komisji Europejskiej, Maciej Tauber z Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Aleksandra Berg-Koza i Paweł Startek z Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach PARP.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy także wybitnych ekspertów z zakresu edukacji i rozwoju. Wśród prelegentów są Piotr Konieczny (niebezpiecznik.pl), Radek Kotarski (dziennikarz, przedsiębiorca, twórca kanału Polimaty), Bartłomiej Polakowski (Amazon) oraz Aleksandra Przegalińska (filozof, futurolog, publicysta).

Zapisy na wydarzenie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.