Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[05.04.2022]

W PIFS powstała Grupa tematyczna ds. BUR.
Zarząd Polskiej Izby Firm Szkoleniowych ogłasza, że na XI posiedzeniu w dniu 5 kwietnia 2022 r. zapoznał się z dokumentami potwierdzającymi utworzenie w ramach PIFS nowej grupy tematycznej i stwierdził, że spełniają one wymagania przewidziane Statutem PIFS. Wymagana liczba przedstawicieli członków PIFS, którzy zadeklarowali wole pracy w ramach Grupy Tematycznej, odbyła już trzy spotkania robocze w trybie zdalnym i dokonała wyboru Prezydium w składzie:

1. Paweł SOBCZAK (InforNet.eu sp. z o.o.) – Przewodniczący Grupy
2. Joanna BASZYŃSKA (SENSE Consulting sp. z o.o.) – Wiceprzewodnicząca
3. Sebastian ADAMCZYK (Fundacja Promocji Nowej Huty) – Wiceprzewodniczący

Jeżeli w ciągu 30 dni od tego ogłoszenia nie zostaną zgłoszone Zarządowi PIFS zastrzeżenia w tej sprawie, Przewodniczący Grupy Tematycznej ds. BUR uzyska mandat członka Rady PIFS, a Zarząd będzie mógł udzielić Mu pełnomocnictw na podstawie art.30 ust.4 Statutu PIFS.

Informacje na temat tej inicjatywy były publikowane za pośrednictwem źródeł komunikacji z członkami. W podobnym trybie Grupa tematyczna jest obowiązana do informowania członków PIFS o podejmowanych działaniach i ich rezultatach. Grupa liczy aktualnie 21 przedstawicieli członków, a udział w jej pracach ma charakter otwarty dla przedstawicieli członków PIFS, którzy zadeklarują taką wolę.

Zarząd Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Warszawa, 05.04.2022 r.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.