Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[27.04.2022]

Miło nam poinformować, że aż 110 projektów z obszaru edukacji dostało Bony na cyfryzację, a branża rozwojowa jest na III miejscu wszystkich beneficjentów programu dzięki m.in. zaangażowaniu i komunikacji Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

26 kwietnia 2022 roku ogłoszono przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości wyniki naboru w programie Bony na cyfryzację.

Do organizatorów konkursu wpłynęło 6.108 wniosków o wartości ponad 1,2 mld zł.
Jedynie 696 z nich zostało rekomendowanych do dofinansowania.

Cieszymy się, że dzięki wsparciu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych wielu z Was wcześniej zaczęło przygotowania do konkursu.

Jak tylko były znane dokumenty prowadziliśmy do naszych Członków PIFS pełną komunikację o terminach, naborze, dokumentach, a Joanna Dżyberti Członek PIFS i Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej przeprowadziła szkolenie online wraz z opracowaniem dokumentów i wskazówkami na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek.

Jest nam bardzo miło, że kolejny raz z sukcesami dostarczyliśmy wartości naszym Członkom.

Gratulujemy naszym firmom Członkowskim z PIFS otrzymania dofinansowania na cyfryzację edukacji i wdrażanie technologii informatycznych.

Firmy, które realizują działania w ramach sektora usług rozwojowych, m.in. firmy szkoleniowe, szkoły języków obcych, podmioty prowadzące kursy zawodowe, nie będące członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych zachęcamy do współpracy i wstąpienia do naszej Izby.
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dołącz do PIFS. Sprawdź szczegóły na https://pifs.org.pl/#dolacz

Lista projektów z wynikami i kwotami dofinansowania do pobrania pod linkiem poniżej.

Lista projektów z wynikami
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.