Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[30.04.2022]

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) organizuje konferencję "Nowoczesne rozwiązania technologiczne dla cyfryzacji szkolnictwa w Polsce i w Niemczech", która ma celu przedstawienie potencjału i kierunków rozwoju edukacji cyfrowej w Polsce i w Niemczech.
W konferencji będą uczestniczyć eksperci zarówno z Polski jak i Niemiec, którzy przedstawią sytuację na obydwu rynkach, jak i firmy oferujące produkty oraz usługi, które są zainteresowane podjęciem współpracy z polskimi przedsiębiorstwami, szkołami, uczelniami itp.

Konferencja odbędzie się online dnia 17 maja 2022 na platformie Eventory.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają serdecznie uczestników jak i inne zainteresowane firmy do rozmów handlowych online z niemieckimi firmami, które uczestniczą w projekcie. Rozmowy te możliwe będą w trakcie konferencji lub w ciągu trzech kolejnych dni po niej, t.j. w dniach 18.-20.05.2022.
Firmy uczestniczące w konferencji oferują różnorodne rozwiązania dla usprawnienia procesów e-learningowych. Warto zapoznać się z ich profilami na stronie konferencji.

Więcej o uczestnikach

W imieniu organizatorów do udziału w wydarzeniu zapraszamy szkoły każdego szczebla, jednostki kształcenia zawodowego, przedstawicieli samorządu terytorialnego, firmy działające w zakresie cyfryzacji edukacji, działy HR w przedsiębiorstwach różnych branż, organizacje branżowe i inne instyucje zainteresowane tematem konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a wszystkie prezentacje będą tłumaczone symultanicznie na jęz. polski lub niemiecki.

Szczegóły konferencji i rejestracja uczestnictwa
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.