Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[17.05.2022]

Szanowni Państwo,
Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie firma Bluehill Sp. z o.o. organizuje cykl warsztatów on-line poświęconych najbardziej poszukiwanym kompetencjom na mazowieckim rynku pracy.

W związku z tym w imieniu organizatora mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach i podzielenia się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami.

Na warsztatach prowadzący i uczestnicy będą dyskutować m.in. nad tym jakich kompetencji zawodowych poszukują pracodawcy na Mazowszu, jakie kompetencje będą kluczowe w najbliższych latach oraz w jaki sposób Samorząd Województwa Mazowieckiego mógłby odpowiedzieć na zidentyfikowane potrzeby w zakresie kształtowania kompetencji zawodowych. Identyfikacja kompetencji kluczowych, umożliwi optymalne zaprojektowanie przyszłych form wsparcia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

To okazja do szukania rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju zarówno pojedynczych przedsiębiorstw, jak i całego województwa. W polu zainteresowań uczestników warsztatów znajdą się w szczególności kompetencje zawodowe poszukiwane przez przedsiębiorców istotnych dla rozwoju inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego.

Jeśli chcą Państwo mieć wpływ na ukierunkowanie wsparcia publicznego w latach 2021-2027 lub planują starać się o dofinansowanie– zapraszamy do rejestracji na spotkania!

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Wszystkie szczegóły dotyczące terminów cyklu warsztatów dostępne są na stronie organizatora. Zapisy przez formularz rejestracyjny.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami dot. koncepcji inteligentnej specjalizacji Mazowsza: Sprawdź szczegóły.
Informacje na temat Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza do 2030 roku dostępne są w formie broszury do pobrania pod adresem: Pobierz broszurę.

Weź udział w cyklu warsztatów - zapisy i szczegóły
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.