Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 09-06-22
Miasto: Wydarzenie on-line
Ilość dni: 1
[01.06.2022]

Szanowni Państwo,
W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz firmy Bluehill Sp. z o.o. zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów on-line poświęconych najbardziej poszukiwanym kompetencjom na mazowieckim rynku pracy.

Na warsztatach prowadzący i uczestnicy będą dyskutować m.in. nad tym jakich kompetencji zawodowych poszukują pracodawcy na Mazowszu, jakie kompetencje będą kluczowe w najbliższych latach oraz w jaki sposób Samorząd Województwa Mazowieckiego mógłby odpowiedzieć na zidentyfikowane potrzeby w zakresie kształtowania kompetencji zawodowych. Identyfikacja kompetencji kluczowych, umożliwi optymalne zaprojektowanie przyszłych form wsparcia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

Organizatorzy wraz z uczestnikami będą wspólnie szukać rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju zarówno pojedynczych przedsiębiorstw, jak i całego województwa. W polu zainteresowań znajdą się w szczególności kompetencje zawodowe poszukiwane przez przedsiębiorców istotnych dla rozwoju inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego.

Przypominamy, że udział w spotkaniach oznacza m.in.; 

  • wpływ na ukierunkowanie wsparcia publicznego w latach 2021-2027 (szczególnie istotne dla instytucji planujących pozyskać dofinansowanie!), 
  • wsparcie instytucji charytatywnych, 
  • personalny certyfikat uczestnictwa (inny niż w przypadku spotkań wprowadzających). 

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Terminy spotkań warsztatowych:

  • 8 czerwca 2022 r. (środa), godz. 10:00
  • 9 czerwca 2022 r. (czwartek), godz. 10:00
  • 10 czerwca 2022 r. (piątek), godz. 13:00

Zapisy dla uczestników dostępne poprzez formularz rejestracyjny.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami dot. koncepcji inteligentnej specjalizacji Mazowsza: Sprawdź szczegóły.
Informacje na temat Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza do 2030 roku dostępne są w formie broszury do pobrania pod adresem: Pobierz broszurę.

Weź udział w cyklu warsztatów - zapisy i szczegóły
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.