Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[06.06.2022]

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej prowadzi nabór do XX edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP. PIFS została zaproszona do współpracy z Kapitułą Nagrody Gospodarczej.

Współpraca PIFS wiąże się z wytypowaniem i zgłoszeniem przedsiębiorstw w pięciu kategoriach głównych oraz w dwóch kategoriach specjalnych.

Bardzo prosimy firmy zainteresowane udziałem w konkursie o pilny kontakt z dyrektor biura PIFS Renatą Kowalską pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem (+ 48 22) 616 27 63, 605 390 599.

Regulamin i formularze zgłoszeniowe dostępne TUTAJ

Zgodnie z regulaminem konkursu, PIFS może zgłosić po jednym kandydacie w każdej z siedmiu kategorii konkursu (Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, Firma Rodzinna, Badania+Rozwój, STARTUP_PL)

Poznaj treść zaproszenia skierowanego do Prezesa Zarządu PIFS przez Przewodniczącego Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

Pismo do Prezesa PIFS
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.