Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[23.06.2022]

Zakończyły się "Mazowieckie kompetencje" - cykl warsztatów on-line poświęconych najbardziej poszukiwanym kompetencjom na mazowieckim rynku pracy zorganizowany na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przez firmę Bluehill Sp. z o.o.

Na warsztatach organizatorzy i uczestnicy dyskutowali m.in. nad tym: 

  • jakich kompetencji zawodowych poszukują pracodawcy na Mazowszu,
  • jakie kompetencje będą kluczowe w najbliższych latach oraz  
  • w jaki sposób Samorząd Województwa Mazowieckiego mógłby odpowiedzieć na zidentyfikowane potrzeby w zakresie kształtowania kompetencji zawodowych.

Identyfikacja kompetencji kluczowych umożliwi optymalne zaprojektowanie przyszłych form wsparcia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. 

W trakcie spotkań online z udziałem ekspertów oraz interesariuszy udało się wypracować wiele wartościowych wniosków i propozycji rozwiązań dla Samorządu Województwa Mazowieckiego, które przyczynią się do rozwoju zarówno pojedynczych przedsiębiorstw, jak i całego województwa. 

Zachęcamy do włączenia się w proces identyfikacji kluczowych kompetencji na mazowieckim rynku pracy poprzez uzupełnienie krótkiego formularza dostępnego TUTAJ

Wypełnienie formularza zajmie ok. 10-15 min. Państwa wiedza jest bardzo przydatna w kontekście formułowania wniosków i rekomendacji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt po adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.