Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[13.10.2022]

W imieniu SENSE consulting mamy okazję zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się już 17 listopada w Poznaniu. To II edycja Konferencji dla Edukacji w ramach projektu POPOJUTRZE 2.0.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Poznania, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Instytut Badań Edukacyjnych.

W jednym czasie i w jednym miejscu dyrektorzy, nauczyciele i edukatorzy będą mogli spotkać WYJĄTKOWYCH EDUKATORÓW, którzy na co dzień i oddolnie zmieniają polskie SZKOŁY. Wśród nich można będzie spotkać KUBĘ TYLMANA i MARTĘ MŁYŃSKĄ oraz naszych wspaniałych INNOWATORÓW – ZWYCIĘZCÓW DRUGIEJ EDYCJI POPOJUTRZE 2.0, którzy skończyli właśnie tworzenie innowacji.

Wydarzenie jest świetną okazją do spotkania wszystkich osób, którym temat edukacji jest bliski. Zapraszamy zatem serdecznie do udziału w Konferencji.

Miejsce i godzina wydarzenia: 17 września 2022 r. godz.9:00-15:30, POZNAŃSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY, ul. Rubież 46, Poznań

Sprawdź szczegóły
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.