Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[17.10.2022]

Polska Izba Firm Szkoleniowych w ramach dbania o rozwój biznesu firm członkowskich zaprasza do udziału w spotkaniu online dot. Projektu Akademia Transformacji Cyfrowej MMŚP.

    Celem spotkania jest:
  • zapoznanie Członków PIFS z możliwością realizowania usług szkoleniowych w BUR w ramach projektu Akademia Transformacji Cyfrowej MMŚP, w którym jest do dyspozycji ponad 13 mln złotych,
  • przedstawienie wymogów dokumentów formalnych w projekcie w tym omówienie dobrych praktyk tworzenia poprawnych, skutecznych diagnoz przedsiębiorstw i dokumentacji rozliczeniowej,
  • pokazanie możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia dla Klientów obsługiwanych przez Członków PIFS (tu firm prowadzących działalność jako MŚP z całej Polski, chcących rozwinąć potencjał kadr kierowniczych w zakresie cyfryzacji. Właściciele przedsiębiorstw, osób zajmujący stanowiska kierownicze oraz osoby przewidzianych do awansu na stanowiska kierownicze.),
  • bezpośredni kontakt z Operatorem z możliwością dyskusji, zadawania pytań oraz zgłaszania uwag odnośnie projektu i dokumentacji.

W grupie ekspertów praktyków wymienimy się doświadczeniami, szansami i zagrożeniami oraz potencjałem do udziału w projekcie. W tym temacie tego projektu trwa już dyskusja na zamkniętej Grupie Tematycznej ds. BUR w PIFS.

Termin i forma spotkania: spotkanie on-line 19 października 2022 r. godz. 13:00-14:30

Spotkanie z Operatorem HRP zaplanowano na 1,5 h - abyśmy mogli dyskutować prosimy o włączone kamery i mikrofony, które zapewnią nam możliwość interakcji.

INFORMACJE O PROJEKCIE DO ANALIZY PRZED SPOTKANIEM:
Bardzo prosimy członków PIFS o zapoznanie się z Dokumentacją Projektu oraz przygotowanie pytań.
Informacje o projekcie

Na spotkaniu będziemy gościć przedstawiciela Operatora HRP odpowiedzialnego za ten projekt.
O poprawnym pisaniu raportu diagnozy będzie mówił Pan Michał Piątkowski – ekspert z Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej (ŁIPH).

Będzie też poruszony temat rozliczenia szkoleń z wkładem własnym pensji pracownika - jak to zrobić.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie nie będzie rejestrowane.

Organizator:
Organizatorem spotkania jest POLSKA IZBA FIRM SZKOLENIOWYCH.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.