Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[07.12.2022]

Czy Twoja organizacja stwarza sprzyjające warunki dla uczenia się i rozwoju ludzi? W jakim stopniu sama jest zdolna do rozwoju i zmiany?

Pytania tego typu stają się coraz bardziej palące w świecie, w którym sprawność dopasowania się do nowych realiów coraz częściej decyduje o sukcesie – a nawet o przetrwaniu firmy.

Kwestionariusz do wypełnienia, którego Cię zapraszamy to nowe narzędzie diagnozy kultury organizacji, które powstaje w ramach projektu „Kreowanie środowiska zorientowanego na uczącego się – rozwój kultury jakości w edukacji”, realizowanego przez Wszechnicę UJ, Polską Izbę Firm Szkoleniowych i International Development Norway.

W ramach projektu postaramy się zbadać w jaki sposób przebiegają wewnętrzne procesy rozwoju pracowników w branży edukacyjnej i działach HR. Opracujemy również narzędzie, oferujące nowe spojrzenie na kulturę organizacyjną. Doświadczenie pandemii pokazało, że wybór różnorodnych form uczenia się (np. formy asynchronicznej) uelastycznia całość procesu, ale również rodzi potrzebę uporządkowania i integracji jego poszczególnych elementów.

Szczegóły projektu

Nowe narzędzie skupia się na tych wymiarach kultury, które wiążą się z uczeniem, rozwojem i dopasowaniem do otoczenia. Chcemy stworzyć łatwy w zastosowaniu sposób na identyfikację mocnych stron i obszarów wymagających większej uwagi w budowaniu dobrych warunków do uczenia się w organizacji. Narzędzie będzie dostępne dla Ciebie bezpłatnie.
Twoje odpowiedzi są anonimowe i będą analizowane wyłącznie jako część większego zbioru danych. Planowane zakończenie badania - luty 2023.

Za udział w ankiecie, jeżeli zostawisz na końcu adres e-mail, otrzymasz:

  • bezpłatny raport zestawiający Twoje odpowiedzi ze średnimi wartościami dla wszystkich uczestników badania,
  • materiał prezentujący co wpływa na środowisko uczenia się w organizacjach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym badaniu.

Weź udział w badaniu

PARTNERZY PROJEKTU:

Projekt "Kreowanie środowiska zorientowanego na uczącego się – rozwój kultury jakości w edukacji" korzysta z dofinansowania
o wartości 114 639,50 euro otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.