Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[02.03.2023]

Misją Polskiej Izby Firm Szkoleniowych jest dbanie o wysoką jakość usług rozwojowych, a przede wszystkim świadczenie przez jej członków – profesjonalne firmy szkoleniowe - usług rozwojowych dopasowanych do budżetów i potrzeb pracodawców. PIFS jest autorem certyfikowanego Standardu jakości SUS 2.0

Dbając o wsparcie nie tylko legislacyjne, ale również praktyczne i biznesowe po rozmowach z wieloma z Was zdecydowaliśmy się jako Zarząd na zakup i przeprowadzenie drugiej edycji badania kupujących usługi rozwojowe. Wiemy jak ważnym jest podejmowanie świadomych decyzji strategicznych w oparciu o fakty i wyniki rzetelnych badań. Wiemy, jak wielu z nas boryka się z różnymi wyzwaniami na rynku, szczególnie po stronie popytu i sprzedaży usług rozwojowych.

Zapraszamy zatem ponownie Klientów firm szkoleniowych – przedstawicieli HR i managerów - decydentów zakupu szkoleń i usług rozwojowych do udziału w drugiej edycji unikatowego badania Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Będziemy wdzięczni za poświęcenie 5-7 minut i udzielenie odpowiedzi na pytania.

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO BADANIA LINK DO BADANIA

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W BADANIU

W zamian za Pana/i udział i pozostawienie e-maila otrzyma Pan/i od Polskiej Izby Firm Szkoleniowych już czerwcu br, a więc jeszcze przed okresem budżetowania wyjątkowe Podsumowanie wyników badania, z których będzie można dowiedzieć się:

  • jak inne firmy ustalają budżety rozwojowe, budżety na szkolenia i inne działania rozwojowe?
  • jakie kwoty w PLN planują przeznaczyć na rozwój kadr w organizacji?
  • w jakich obszarach firmy będą szkolić pracowników i rozwijać kadrę zarządzającą w kolejnych latach?
  • z jakich form rozwojowych dla kadry zarządzającej i pracowników korzystają najczęściej?
  • jak inni oceniają efektywność szkoleń online i czy korzystają z e-learningu?
  • jakie kompetencje uważają za kluczowe dla rozwoju organizacji?

A tym samym porównać swoje działania i plany na tle innych firm.

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO BADANIA LINK DO BADANIA

Badanie jest anonimowe, wyniki będą prezentowane wyłącznie w zbiorczych zestawieniach. Ankieta będzie aktywna do 31 marca 2023 r.
Badanie na zlecenie PIFS realizuje ponownie firma badawcza Sedlak&Sedlak, z którą mieliśmy okazję współpracować przy pierwszej edycji badania w 2021 roku i z której współpracy byliśmy zadowoleni.

Badanie wspólnie z PIFS wspierają finansowo uznane firmy szkoleniowe, którym zależy na świadczeniu usług dopasowanych do potrzeb obecnego rynku pracy.

SPONSORZY BADANIA:

czarny napis Hillway na zarysie szczytu logo Altkom Akademia logo szkolenia.ekspert.pl logo Nowe Motywacje
logo Integra logo HR Na Szpilkach Logo ODITK Logo ODITK

PATRONI MEDIALNI BADANIA:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.