Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[03.02.2023]

Informujemy, że w dniu 2 lutego 2023 odbyło się XIX posiedzenie w trybie zdalnym Grupy Tematycznej ds. Bazy usług Rozwojowej PIFS. W związku z rezygnacją Przewodniczącego Grupy, Pawła Sobczaka (InforNet.eu sp. z o.o.) z dniem 02.02.2023 r. i zbliżającym się upływem rocznej kadencji, Grupa dokonała wyboru nowego Prezydium Grupy.

Prezydium w składzie:
1. Marta JANIK (followus.pl sp. z o.o.) – Przewodnicząca Grupy
2. Joanna BASZYŃSKA (SENSE Consulting sp. z o.o.) – Wiceprzewodnicząca
3. Sebastian ADAMCZYK (Fundacja Promocji Nowej Huty) – Wiceprzewodniczący

Przewodnicząca Grupy Marta Janik tym samym, na podstawie Statutu PIFS przejmie od Pawła Sobczaka mandat członka Rady PIFS.

Głównym tematem posiedzenia było omówienie projektu rozporządzenia MFiPR w sprawie rejestru podmiotów świadczących usługi rozwojowe (tzw. rozporządzenie BUR) i sformułowanie sugestii oraz uwag do projektu na podstawie materiałów przygotowanych wcześniej przez Zarząd.

Grupa liczy aktualnie 23 przedstawicieli członków, a udział w jej pracach ma charakter otwarty dla przedstawicieli członków PIFS, którzy zadeklarują taką wolę.

Gratulujemy Marcie Janik uzyskanego mandatu i życzymy Jej powodzenia w reprezentowaniu na forum Rady interesów członków PIFS.

Informacje na temat Grupy Tematycznej są publikowane za pośrednictwem źródeł komunikacji z członkami. W podobnym trybie Grupa tematyczna jest obowiązana do informowania członków PIFS o podejmowanych działaniach i ich rezultatach.

Zarząd Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Warszawa, 03.02.2023 r.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.