Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[14.03.2023]

W związku z prośbą Ministra Edukacji i Nauki z dnia 21 lutego 2023 r. o zaopiniowanie wniosku o włączenie do ZSK nowej kwalifikacji, zwróciliśmy się do wszystkich członków o nadsyłanie uwag do wniosku, spotkaliśmy się roboczo z przedstawicielkami IBE oraz firmą Certes Sp. z o.o. członkiem naszej Izby i wnioskodawcą o włączenie kwalifikacji rynkowej. Prezentujemy pełny tekst opinii PIFS jaka 14 marca br. została przekazana do MEiN. Wprawdzie zgłosiliśmy do opisu kwalifikacji istotne uwagi, ale zostały one jednocześnie pozytywnie odebrane przez wnioskodawcę i zostaną uwzględnione. Udzieliliśmy też pełnego poparcia tej inicjatywie i apelowaliśmy o jak najsprawniejsze procedowanie wniosku przez MEiN. Uznajemy bowiem tę kwalifikację za pilnie potrzebną naszemu sektorowi.

Pismo przewodnie PIFS

Poznaj treść opinii PIFS
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.