Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[27.04.2023]

25 kwietnia br. w godzinach 11.00 – 16.00 odbyły się Warsztaty programowe PIFS w Warszawie w Centrum Konferencyjnego Golden Floor EuroCentrum.
Podczas Warsztatów odbyliśmy dyskusje warsztatową we wspólnej debacie, która określiła, co dla członków PIFS jest najpotrzebniejsze i najważniejsze w perspektywie najbliższych lat i czym PIFS powinna się zająć w sposób szczególny i na czym koncentrować swój wysiłek i dysponowane zasoby.

Punktami do dyskusji były:

  • Retrospekcja obecnej strategii PIFS - Czym się zajmowaliśmy? Jakie były cele strategiczne? W jakim stopniu udało się je osiągnąć?
  • Obecne wyzwania sektora usług rozwojowych - z jakimi możliwościami i szansami mamy do czynienia? Z jakimi zagrożeniami i problemami? W jakim kierunku będzie się rozwijał sektor? Z jakimi potrzebami adaptacyjnymi się to wiąże?
  • Potrzeby członków względem PIFS - jaka powinna być jej rola? Jakie cele i zadania powinna realizować? Jakie funkcjonalności i zdolności powinna zbudować? Jak powinna być zorganizowana?
  • Konkluzje i wnioski dla Walnego Zgromadzenia

Efekt roboczej dyskusji w trybie bezpośrednim z udziałem członków PIFS zostanie przedstawiony już niebawem podczas Walnego Zgromadzenia PIFS 16.06.2023.

Dziękujemy za udział w spotkaniu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.