Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[5.07.2023]

Trwa kolejna edycja konkursu „Pracodawca Jutra”, organizowanego przez PARP. Partnerem tego wydarzenia jest Sektorowa Rada ds. Kompetencji Usługi Rozwojowe. Rekomendujemy zainteresowanie się konkursem jako możliwości promocji Waszej marki, namawiamy również do zachęcenia Waszych partnerów i klientów do wzięcia udziału w konkursie, aby chwalić się inicjatywami rozwojowymi, które wspólnie zrealizowaliście.

Konkurs wydaje się skrojony pod nasz sektor albowiem:

  • jest przeznaczony dla instytucji edukacyjnych, które mogą się pochwalić zrealizowanymi inicjatywami edukacyjnymi w obszarze rozwoju pracowników lub propagowania idei edukacyjnych
  • jego celem jest wyróżnienie i promowanie podmiotów, które realizują ciekawe inicjatywy edukacyjne

Inicjatywy można zgłaszać w dwóch kategoriach:

  • „Rozwój Pracownika”,
  • „Ambasador Edukacji”.

Przewidziano nagrody w konkursie głównym oraz nagrody i wyróżnienia w 17 sektorach.

Laureaci otrzymają możliwość posługiwania się tytułem „Pracodawca Jutra 2023” oraz możliwość promocji w ramach działań komunikacyjnych i promocyjnych planowanych przez PARP.

PARP przyjmuje zgłoszenia do 31 lipca, do wypełnienia jest jedynie prosty formularz elektroniczny z opisem inicjatywy.

Więcej o konkursie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.