Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[25.10.2023]

Webinarium organizowane przez Inventity Foundation - Jakie wyzwania wzrostu stoją przed trwale wygrywającą organizacją ?

Dzisiejsze czasy wymagają od firm stałego rozwoju i doskonalenia się, aby utrzymać swoją pozycję na rynku. Rozwiązywanie wyzwań związanych z rozwojem to nie tylko konieczność, ale także ogromna szansa na osiągnięcie wyjątkowych wyników. Ale gdzie dokładnie można znaleźć te szanse? Jak można pokonywać trudności i zamieniać je w sukces? Na które trendy warto zwrócić uwagę, planując strategię firmy?

W dniu 23 października podczas webinarium organizowanym przy współpracy z Inventity Foundation uczestnicy uzyskali odpowiedzi na te pytania oraz dowiedzieli się, jakie czynniki wpływają na wzrost organizacji i jak sprawnie przezwyciężać bariery, które mogą stanąć na jej drodze.

Webinarium, prowadzone przez Joannę Koprowska, redaktorkę "MIT Sloan Management Review Polska", zgromadziło ekspertów Inventity Foundation, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem: Wojciech Szapiel, Anna Szymczak i Przemysław Wasilewski.

Podczas dyskusji omówiono następujące zagadnienia:

  • Najnowsze trendy w zarządzaniu biznesem.
  • Kluczowe wyzwania, jakie stoją przed firmami w kontekście wzrostu.
  • Strategie i narzędzia pomocne w identyfikowaniu i wykorzystywaniu możliwości wzrostu.
  • Sposoby na rozpoznawanie i wykorzystywanie okazji wzrostu w dynamicznym środowisku biznesowym.

Webinarium dostarczyło uczestnikom wglądu w najnowsze trendy w zarządzaniu biznesem i pomogło zrozumieć, jakie kroki mogą być podjęte w celu budowy trwale wygrywającej organizacji.

Zapraszamy na stronę www.wyzwaniawzrostu.pl gdzie można zakupić książkę, a zainteresowanych projektem pełnym Wyzwań Wzrostu zachęcamy do kontaktu z Inventity 📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapis z webinara

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.