Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[13.11.2023]

Polska Izba Firm Szkoleniowych jednym z przedstawicieli w Komisji Dialogu Społecznego ds. Przedsiębiorczości.

W środę w warszawskim Centrum przedsiębiorczości odbyło się pierwsze spotkanie Komisji Dialogu Społecznego ds. Przedsiębiorczości. Polską Izbę Firm Szkoleniowych reprezentował w zastępstwie Pan Andrzej Lech - Doradca Zarządu PIFS. Celem działania komisji jest polepszenie i podwyższenie efektywności działań kierowanych do przedsiębiorców z Warszawy. Głównym zadaniem merytorycznym komisji jest współtworzenie i konsultowanie polityki miasta w dziedzinie przedsiębiorczości.Podczas pierwszego posiedzenia komisji zwrócono również uwagę na potrzebę rozwoju przedsiębiorczości nie tylko wśród osób będących aktywnych na rynku pracy, ale także wśród młodzieży oraz seniorów. Do zadań komisji będzie należało również opiniowanie tematów i działań dotyczących tej tematyki.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.