Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[15.11.2023]

14-21 września 2024 - znamy termin kampanii Dni uczenia się dorosłych 2024 !

Jeżeli masz w sobie nutkę społecznika i chcesz mieć realny wpływ na edukację dorosłych w Polsce - Już dziś zgłoś się i zostań Koordynatorem Kampanii ! Poprzez swoje działania będziesz mógł wesprzeć firmy w swoim regionie podczas organizacji ich wydarzeń w ramach ,,Dni" oraz działania promocyjne w ramach kampanii.

Najbliższe „Dni” będą trwały w całej Polsce od 14 do 21 września 2024. Uczymy się w różnorodności - to hasło przewodnie najbliższych Dni uczenia się dorosłych. Pragniemy w ten sposób pokazać, że nauka nie stawia barier ani wymogów. Kampania społeczna „Dni Uczenia się Dorosłych 2024” to kolejna edycja inicjatywy kierowanej do wszystkich osób dorosłych bez względu na wiek, wykształcenie, wykonywany zawód czy zainteresowania.

Trwają prace nad uruchomieniem kampanii „Dni uczenie się dorosłych". Celem kampanii jest zwiększenie aktywności edukacyjnej dorosłych Polaków, przede wszystkim poprzez uświadomienie im znaczenia uczenia się – nie tylko jako uczestników rynku pracy, ale także dla przyjemności, zdrowia, czy rozwoju cywilizacyjnego – we wszystkich aspektach życia. Chcemy pokazać mnogość możliwości rozwijania się: miejsc, tematów i sposobów, które są na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy po więcej informacji o kampanii

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.