Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[27.11.2023]

Zaproszenie do udziału w projekcie - Wyzwania Wzrostu !

"Wyzwania Wzrostu" to inicjatywa Inventity Foundation, która łączy się z wydaniem książki “Wyzwania wzrostu. Jak zbudować trwale wygrywającą organizację”, napisanej przez cenionego praktyka i autora sukcesu wielu firm, Profesora Erica Flamholtza. Projekt to przede wszystkim transfer wiedzy i najlepszych międzynarodowych praktyk zarządzania biznesem. Celem projektu jest budowanie wiedzy menedżerskiej wśród społeczności biznesowej oraz rozwój organizacji w duchu zrównoważonego rozwoju.

Bardzo serdecznie zapraszamy Członków PIFS do aktywnego udziału w kluczowej fazie projektu, skupionego na badaniu efektywności organizacyjnej w polskich firmach.

Co oferuje udział w projekcie: Oferta obejmuje dofinansowane Audyty Efektywności, skierowane do podmiotów z ambicjami rozwojowymi lub pragnących poprawić efektywność operacyjną. Oferowane jest także wsparcie dla przedsiębiorczych firm, które pragną przejść od etapu spontanicznego działania do profesjonalnie zarządzanej organizacji z solidnymi wynikami finansowymi.

Kogo szukamy: Obecnie poszukiwane są firmy usługowe o przychodach rocznych powyżej 10 mln PLN

Wszystkie kryteria, warunki oraz benefity udziału w programie opisane są w załączonej prezentacji - Wyzwania Wzrostu Zaproszenie.

Prezentacja

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.