Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[06.02.2024]

Zapraszamy przedstawicieli świadczących usługi rozwojowe (szkolenia, doradztwo, coaching itp.) na konferencję "Kujawsko-Pomorskie Usługi Rozwojowe 2024" organizowaną przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych w ramach cyklu "Usługi Rozwojowe 2024" Toruń – 06.03.2024 r.

W bieżącym roku rozpoczynamy cykl spotkań w regionach dla naszych członków oraz pozostałych firm szkoleniowych działających w regionach. Ideą spotkań jest lepsze poznani się środowiska i integracja branży w poszczególnych częściach kraju. Dzięki spotkaniom w bardziej kameralnych grupach chcemy, aby ich uczestnicy poza aspektem networkingowym mogli dyskutować na poruszane tematy zarówno z ekspertami jak i pomiędzy sobą.

Kto może uczestniczyć w spotkaniu: Spotkanie skierowane jest dla członków PIFS oraz do pozostałych firm działających w branży szkoleniowej (szefów firm lub wybranych przez nich pracowników). W spotkanie może uczestniczyć jedna osoba z danej firmy (w przypadku członków PIFS - dwie osoby z jednej firmy).

Prelegentami podczas wydarzenia będą:

  • Tomasz Radkiewicz - Członek Zarządu PIFS, współwłaściciel Firmy Szkoleniowej Trakt
  • Aleksandra Berg-Koza - Zastępca dyrektora Departament Usług Rozwojowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Ewelina Polit-Trzcińska - Kierownik sekcji Akredytacji BUR, DRU, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Jolanta Patrzałek - Koordynator projektu RFS II, Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego
  • Agnieszka Pruszak - Pracownik WUP w Toruniu
  • Marta Janik - Członek Rady PIFS, Przewodnicząca Grupy BUR PIFS, współwłaścicielka firmy followus.pl
  • Sławomir Łais - Rada ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych, Ekspert edukacji cyfrowej, Założyciel Learning Battle Cards
  • Piotr Piasecki - Prezes Zarządu PIFS, Przewodniczący Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych

Harmonogram wydarzenia !

ORGANIZATOR:

PARTNERZY:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.