Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[26.03.2023]

W dniu 21 marca 2024 odbyło się kolejne, 43 posiedzenie online Grupy Tematycznej ds. Bazy usług Rozwojowej PIFS. W związku ze zbliżającym się upływem rocznej kadencji, Grupa dokonała wyboru nowego Prezydium Grupy.

Prezydium w składzie:
1. AGNIESZKA RADKIEWICZ (Firma Szkoleniowa TRAKT Sp. z o.o.) – Przewodnicząca Grupy
2. ANNA JANISZEWSKA (Konsorcjum doradczo - szkoleniowe S.A.) – Wiceprzewodnicząca
3. PAULINA PULIT (McGregor Szkoła Językowa Matthew Payne) – Wiceprzewodniczący

Agnieszka Radkiewicz
jest trenerką oraz współwłaścicielką Firmy Szkoleniowej TRAKT Sp. z o.o. Wspiera organizacje w działaniach rozwojowych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji sprzedażowych, komunikacji, rozwoju osobistego. Gratulujemy Agnieszce uzyskanego mandatu i życzymy Jej powodzenia w nowej roli!

Grupa liczy aktualnie 43 przedstawicieli członków, a udział w jej pracach ma charakter otwarty dla przedstawicieli członków PIFS, którzy zadeklarują taką wolę. Osoby, które chciałyby włączyć się w prace Grupy, prosimy o przesyłanie zgłoszeń udziału w pracach Grupy mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy kolejnych spotkań: 25.04.2024, 09.05.2024, 06.06.2024. W razie pojawienia się konieczności będą zwoływane dodatkowe spotkania Grupy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.