Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[28.03.2023]

Uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z operatorami: Ośrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego, Krajową Izbą Gospodarczą oraz Regionalnym Centrum Technologii i Wiedzy INTERIOR zapraszają do udziału w nowym projekcie Usługi Rozwojowe 4.0.

Projekt skierowany jest do podmiotów zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) z możliwością świadczenia usług z dofinansowaniem, które chcą zwiększyć swój potencjał poprawiając jakość świadczonych usług.

Dofinansowanie można otrzymać na:

  • zakup licencji, która pozwoli na stworzenie, rozwój i sprzedaż nowych form usług rozwojowych lub stworzenie nowych technologii, w tym także dla form zdalnych usług.
  • szkolenie lub doradztwo związane bezpośrednio z użytkowaniem licencji.

Refundacja wynosi 80%, a maksymalna wartość dofinansowania to ok. 50 000 zł.

Jeżeli prowadzisz firmę doradczą lub szkoleniową i chcesz dzięki wsparciu stworzyć, rozwinąć i wprowadzić do swojej oferty nowe formy usług rozwojowych lub wykorzystać nowe technologie, to warto, abyś zainteresował się tym projektem!

Nabór wniosków jest prowadzony w całej Polsce w trybie ciągłym do terminu jego zakończenia lub wyczerpania środków.

Więcej informacji projekcie znajduje się na stronach operatorów:

  • Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego- www.licencjedlabur.pl
  • Film instruktażowy o projekcie - https://youtu.be/2GPzTwgZwPc
  • Krajowa Izba Gospodarcza – www.inwestycje-ur.pl
  • Regionalne Centrum Technologii i Wiedzy INTERIOR Sp. z o.o. - www.uslugirozwojowe40.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.