Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[03.04.2023]

Serdecznie zapraszamy firmy szkoleniowo – doradcze z województwa warmińsko-mazurskiego na bezpłatne spotkanie, pt.: „Działasz w branży szkoleniowo-doradczej? Zaoferuj swoje usługi w Bazie Usług Rozwojowych”, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. (czwartek), w godz. 10:00 – 15:30 w Warmiński Hotel & Conference, ul. Kołobrzeska 1, 10-442 Olsztyn.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną nowe możliwości dla firm z branży usług rozwojowych, a także przydatne informacje dotyczące funkcjonowania systemu Bazy Usług Rozwojowych. Dodatkowo, pokazane zostanie jak w prosty sposób wpisać się do BUR a następnie jak oferować usługi w Bazie.

Więcej informacji o wydarzeniu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.