Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[11.04.2024]

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wczorajszej Konferencji Dolnośląskie Usługi Rozwojowe 2024, za aktywne uczestnictwo w wydarzeniu i zachęcamy do śledzenia naszych działań!

Podczas konferencji rozmawialiśmy o usługach rozwojowych na wielu płaszczyznach. Prelegentami podczas konferencji byli eksperci związani z usługami rozwojowymi, od których można było dowiedzieć się wielu szczegółowych informacji odnośnie planowanych naborów oraz zasad przeprowadzania usług. Specjaliści z PARP przedstawili możliwości Bazy Usług Rozwojowych oraz aktualnie realizowane przez nich projekty. Ważnym i zarazem interesującym tematem konferencji była walidacja oraz dostępność w usługach rozwojowych.Uczestnicy spotkania byli bardzo aktywni, z zainteresowaniem wysłuchali wszystkich paneli. Każdy blok tematyczny cieszył się ożywioną dyskusją i dużą ilością pytań. Podczas przerw miał miejsce networking, który jest niezwykle cennym czasem na pogłębianie wiedzy. 

Dziękujemy moderatorowi spotkania oraz wszystkim prelegentom wczorajszej konferencji:

  • Tomasz Radkiewicz - Członek Zarządu PIFS, współwłaściciel Firmy Szkoleniowej Trakt
  • Szymon Kurek - Ekspert, Departament Usług Rozwojowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Ewelina Polit-Trzcińska - Kierownik sekcji Akredytacji BUR, DRU, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Bartosz Kotecki - Dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy
  • Joanna Milczarz - Dyrektor Wydziału Rozwoju Regionalnego i Usług Finansowych w Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A
  • Piotr Błoński - Manager produktu SUS 2.0. Audytor zewnętrzny ISO 9001 i ISO 27001. Zespół Certyfikacji SUS i Assesmentów, DEKRA Certifications Sp. z o.o.
  • Joanna Kasprzak-Dżyberti -Pełnomocnik Zarządu PIFS w woj.dolnośląskim i woj. opolskim, właściciel firmy Biuro Doradcze DOBRY PROJEKT Joanna Kasprzak-Dżyberti
  • Piotr Piasecki - Prezes Zarządu PIFS, Przewodniczący Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych

ORGANIZATOR:

PARTNERZY:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.