Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[22.04.2024]

Nowy wizerunek, nowa energia: Nowy logotyp Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Mamy zaszczyt ogłosić nowy etap w historii Polskiej Izby Firm Szkoleniowych! Z dużą radością prezentujemy nasz odświeżony wizerunek – nowe logo PIFS. Odzwierciedla ono ducha innowacyjności, profesjonalizmu i dynamicznego podejścia, które od lat definiuje Izbę. Jesteśmy przekonani, że nowy wizerunek pomoże nam jeszcze skuteczniej komunikować nasze wartości i cele. Jest to krok w kierunku budowania jeszcze silniejszej marki, z niezmiennymi wartościami, które towarzyszą nam od początku.

Nowy wizerunek to sygnał do wewnątrz i na zewnątrz, że Polska Izba Firm Szkoleniowych zmienia się. Jednak choć zmienia się nasze logo, nasze głęboko zakorzenione wartości pozostają niezmienne. Bądźcie pewni, że nadal stawiamy na zaangażowanie i profesjonalizm. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie w tym ekscytującym etapie naszej wspólnej drogi. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej i wnieść istotny wkład w rozwój branży szkoleniowej w Polsce.

Nowy wizerunek

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.