Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[22.04.2024]

Zapraszamy przedstawicieli świadczących usługi rozwojowe (szkolenia, doradztwo, coaching itp.) na konferencję "Małopolskie Usługi Rozwojowe 2024" organizowaną przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych w ramach cyklu "Usługi Rozwojowe 2024" Kraków – 09.05.2024 r.

W bieżącym roku rozpoczynamy cykl spotkań w regionach dla naszych członków oraz pozostałych firm szkoleniowych działających w regionach. Ideą spotkań jest lepsze poznani się środowiska i integracja branży w poszczególnych częściach kraju. Dzięki spotkaniom w bardziej kameralnych grupach chcemy, aby ich uczestnicy poza aspektem networkingowym mogli dyskutować na poruszane tematy zarówno z ekspertami jak i pomiędzy sobą.

Kto może uczestniczyć w spotkaniu: Spotkanie skierowane jest dla członków PIFS oraz do pozostałych firm działających w branży szkoleniowej (szefów firm lub wybranych przez nich pracowników). W spotkanie może uczestniczyć jedna osoba z danej firmy (w przypadku członków PIFS - dwie osoby z jednej firmy).

Prowadzenie i moderacja dyskusji: Tomasz Radkiewicz, Członek Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, współzałożyciel Firmy Szkoleniowej TRAKT.

Zapraszamy do Krakowa już 9 maja 2024 r. w godz. 9:00-14:30 Miejsce: Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

W trakcie konferencji

  • Pomożemy zrozumieć wątek walidacji w BUR przez praktyczne wskazówki.
  • Zaprezentujemy projekt: “Małopolski Pociąg do kariery sezon I. - projekt realizowany w ramach działania 6.14 Kształcenie osób dorosłych w systemie popytowym Programu FEM 2021-2027"
  • Omówimy wymagania dot. wpisu do BUR oraz jakość publikowanych usług Rozwojowych.
  • Przedstawimy ofertę Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. dla przedsiębiorców w zakresie dofinansowania ze środków europejskich usług rozwojowych w projektach „Małopolskie Bony Rozwojowe - Nowa Perspektywa” oraz „AKADEMIA HR
  • Wskażemy możliwości, jakie daje Baza Usług Rozwojowych - w praktyce. Jakie są atuty i konsekwencje z punktu widzenia firmy szkoleniowej. Grupa tematyczna ds. BUR - merytoryczne wsparcie wewnętrzne w ramach PIFS.
  • Zaprezentujemy Dobre Praktyki jakości usług rozwojowych - SUS 2.0 - Wdrożenie standardu i przygotowanie do audytu, audyt i co po audycie.

Program wydarzenia !

Zarejestruj się na wydarzenie!

ORGANIZATOR:

PARTNERZY:

"

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.