Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[11.05.2024]

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wczorajszej Konferencji Małopolskie Usługi Rozwojowe 2024, za aktywne uczestnictwo w wydarzeniu i zachęcamy do śledzenia naszych działań!

Podczas konferencji rozmawialiśmy o usługach rozwojowych na wielu płaszczyznach. Prelegentami podczas konferencji byli eksperci związani z usługami rozwojowymi, od których można było dowiedzieć się wielu szczegółowych informacji odnośnie planowanych naborów oraz zasad przeprowadzania usług. Specjaliści z PARP przedstawili możliwości Bazy Usług Rozwojowych oraz aktualnie realizowane przez nich projekty. Ważnym i zarazem interesującym tematem konferencji była walidacja w usługach rozwojowych.Uczestnicy spotkania byli bardzo aktywni, z zainteresowaniem wysłuchali wszystkich paneli. Każdy blok tematyczny cieszył się ożywioną dyskusją i dużą ilością pytań. Podczas przerw miał miejsce networking, który jest niezwykle cennym czasem na pogłębianie wiedzy. 

Dziękujemy moderatorowi spotkania oraz wszystkim prelegentom wczorajszej konferencji:

  • Tomasz Radkiewicz - Członek Zarządu PIFS, współwłaściciel Firmy Szkoleniowej Trakt
  • Aleksandra Berg-Koza - Zastępca Dyrektora Departamentu Usług Rozwojowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Ewelina Polit-Trzcińska - Kierownik sekcji Akredytacji BUR, DRU, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Monika Jaworska - Kierownik w Departamencie Usług Rozwojowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Anna Buczek - Koordynator ds. wdrażania projektu, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Anna Florczyk-Życzkowska - Koordynator projektu Małopolskie Bony Rozwojowe – Nowa Perspektywa, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • Karolina Orłowicz - DEKRA Certifications Sp. z o.o.
  • Joanna Jakubowska- Łazęcka Zastępca dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju Biznesu, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • Piotr Piasecki - Prezes Zarządu PIFS, Przewodniczący Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych

ORGANIZATOR:

PARTNERZY:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.