Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

11.04 Rada Interesariuszy Zintegrowanyego Systemu Kwalifikacji (ZSK) przy Ministrze Edukacji Narodowej zarekomendowała opracowaną przez konsorcjum Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i Instytutu Analiz Rynku Pracy, przy szerokim zaangażowaniu ekspertów, środowiska i organizacji z naszej branży Sektorową Ramę Usług Rozwojowych (SRK UR) do włączenia do systemu ZSK.

Włączenie SRK UR do ZSK w drodze rozporządzenia oznacza niewątpliwie uznanie dla rezultatów i jakości opracowanej przez środowisko usług rozwojowych sektorowej ramy. Warto przypomnieć, że w ramach tego projektu powstały po raz pierwszy solidnie opracowane uniwersalne definicje sektora i usługi rozwojowej. Formalne włączenie SRK UR do ZSK oznaczać też będzie, że każdy nowy wniosek o włączenie kwalifikacji dla sektora powinien być opracowywany z uwzględnieniem SRK UR, gdyż będzie się musiał odnosić do właściwego poziomu tej ramy.

Przejdź do sekcji "Publikacje"
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.