Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Zrealizowane
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 11-07-18
Miasto: Warszawa
Ilość dni: 1

Webinar poprowadzi Sławomir Łais, OSI CompuTrain – wynalazca Learning Battle Cards, członek Rady PIFS. Rozpoczęcie o godz. 11, czas trwania ok. 2h.

Dla jednych zagrożenie, dla innych ocean możliwości – technologia zmienia świat uczenia i robi to coraz szybciej. I to już nie chodzi o to czy wierzymy, że szkolenia w formie szkoleniowo-warsztatowej będą się trzymały mocno na rynku. Chodzi o to, że ludzie, szczególnie młodsi, uczą się inaczej, a ich pracodawcy muszą to brać pod uwagę. Technologia daje wiele możliwości i są metody na to, żeby to okiełznać i włączyć do swojej strategii produktowej nie tracąc przy tym swojej tożsamości. Bo tożsamość firmy szkoleniowej to znacznie więcej niż dostarczyciel szkoleń czy warsztatów (na ogół), a technologia może tę tożsamość wzmocnić i wyróżnić się na rynku.

Zapraszamy na webinar o narzędziach projektowania produktów rozwojowych i o technikach inbound learning. Mamy nadzieję, że pomogę Ci znaleźć rozsądną, sensowną drogę rozwoju w świecie „digital” dla Twojej firmy, przy zachowaniu tożsamości, za którą szanują Cię klienci.

Członków PIFS zapraszamy bezpłatnie, instytucje niebędące Członkami PIFS mogą „testowo” uczestniczyć w jednym webinarze (nie dotyczy webinarów informacyjnych o SUS 2.0.).

Nasze webinary są realizowane dzięki wsparciu ze strony firmy DEKRA Polska, której bardzo dziękujemy za pomoc.

Zarejestruj się Wymagania systemowe
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.