Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Zrealizowane
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 12-06-18
Miasto: Warszawa
Ilość dni: 1

Zapraszamy do udziału w II Konferencji Sektorowej Rady ds Kompetencji Sektora Finansowego FINSKILLS 2018.

Dlaczego to ważne i ciekawe dla firm szkoleniowych?

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Sektora Finansowego (SRK SF) koncentruje się na wspieraniu rozwiązań służących lepszemu dopasowaniu kompetencji pracowników sektora do potrzeb szybko zmieniającego się rynku. Jednym z kluczowych zadań Rady jest rozwój współpracy wszystkich interesariuszy, przede wszystkim pracodawców, pracowników i instytucji edukacyjnych, służącej skróceniu czasu reakcji oferty edukacyjnej i szkoleniowej na nowo pojawiające się potrzeby kompetencyjne sektora. Tematem przewodnim II dorocznej konferencji SRK SF jest przyszłość sektora finansowego w kontekście kompetencji i kwalifikacji: jakich kompetencji będzie oczekiwał rynek w perspektywie 3-5 lat? To ważna informacja dla perspektywicznie myślących firm szkoleniowych pracujących na rzecz sektora. Jak przygotować się do zmian? Jakie programy szkoleniowe, jakie formy kształcenia czy potwierdzenia wiedzy i umiejętności będą najlepiej odpowiadały zidentyfikowanym lukom? Poszukujący odpowiedzi na te pytania będą mogli zaczerpnąć inspiracji podczas konferencji 12 czerwca.

Data i miejsce: 12 czerwca 2018 r, Warszawa, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw (ul. Skalnicowa 21)

Udział w Konferencji jest bezpłatny

Szczegóły i rejestracja on-line
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.