Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[05.06]

Instytut Badań Edukacyjnych ogłosił przetarg, w którym można składać do 2 lipca br. oferty na opisanie i wprowadzenie do ZSK pakietów 5 kwalifikacji rynkowych we wskazanych kategoriach. To okazja dla tych, których działalność jest ściśle związana ze wskazanymi kategoriami, odpowiadającymi konkretnym branżom, sektorom i uznają, że taki wysiłek jest opłacalny z punktu widzenia celów biznesowych.

PIFS rozważa złożenie oferty na pakiet kwalifikacji w obszarze sektora usług rozwojowych, ale nie przewiduje bezpośredniego zaangażowania w projekty dotyczące innych kategorii. Deklarujemy możliwość wsparcia poprzez konsultacje i porady wszystkim tym członkom, którzy samodzielnie lub z partnerami z obszaru danej branży zdecydują się na złożenie oferty.

Link do strony ogłoszenia o zamówieniu

Warszawa, 5 czerwca 2018 r.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.