Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

08.06 obradowało w Falentach pod Warszawą doroczne Walne Zgromadzenie Członków PIFS. Frekwencja była lepsza niż w ostatnich latach – co cieszy, ale ciągle nas nie satysfakcjonuje. Przyjęliśmy sprawozdania organów PIFS i udzieliliśmy absolutorium władzom. Już drugi rok z rzędu PIFS notuje dodatni wynik finansowy, co w kontekście niegdysiejszej straty, zostało przyjęte z ulgą. Ale przyjęty plan działalności, choć ambitny i szeroki, musi uwzględniać w praktyce prosta codzienność – budżet jest bardzo skromny i choć PIFS połowę swoich przychodów generuje z projektów i innych źródeł pozaskładkowych, to relatywnie niska składka i zaległości w płatnościach niektórych członków nie pozwalają zrealizować niektórych oczekiwanych działań.

Po obiedzie odbyły się kilkugodzinne warsztaty (o których napiszemy oddzielnie), a po nich część wieczorna, dyskusyjno-networkingowo-zabawowa.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.