Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[11.06]

Miło nam poinformować, że 8 czerwca 2018 r. podczas Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, Kapituła Konkursów Innowacyjnych przy Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przyznała Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych Certyfikat ORGANIZACJI INNOWACYJNEJ.

Podczas spotkania prezentowane były dokonania edukacyjne i innowacje. To był również idealny moment na zaprezentowanie najbardziej kreatywnych i aktywnych placówek oświatowych oraz przedsiębiorstw, w których łódzka młodzież może poznawać nowe trendy, techniki i technologie. Uroczystość, która jest bardzo ważna dla środowiska edukacyjnego, przyczynia się do tworzenia dobrego klimatu dla wdrażania zmian w procesie uczenia się i uczenia się przez całe życie.

Tegoroczna 23 edycja uroczystości została objęta patronatem.in. Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej, Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau, Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia i Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

W tym roku szczególne miejsce zarezerwowane zostało dla osób i firm, które otrzymały tytuły i certyfikaty, m.in. Organizacja Innowacyjna, Kreator Kompetencji Zawodowych, Kreator Kompetencji Społecznych, Promotor Rozwoju Edukacji, Innowacyjny Pracodawca, Innowacyjna Firma oraz Statuetki Skrzydła Wyobraźni za znaczące osiągnięcia w działalności innowacyjnej dla edukacji. Wnioski o przyznanie tytułów i certyfikatów rozpatrywała Kapituła Konkursów Innowacyjnych, której przewodniczącą została Małgorzata Brzezińska – Konsul Honorowy Wielkiej Brytanii.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyznając nam Certyfikat ORGANIZACJI INNOWACYJNEJ docenili działalność naszej Izby i obdarzyli nas zaufaniem na przyszłość.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.